Kaip pirkti?

1. Išsirinkite norimą prekę ir ją įdėkite į krepšelį (mygtukas „Įdėti į krepšelį”).

Išsirinkite prekę ir įdėkite ją į krepšelį. Jei ketinate įsigyti daugiau prekių, toliau tęskite paiešką. Prekių krepšelio lauke, kuris yra dešinėje, matysite į krepšelį įdėtų prekių bendrą sumą. Kai nuspręsite baigti apsipirkimą, spauskite mygtuką „Peržiūrėti krepšelį“.
Prekių krepšelyje galite keisti jo turinį ir užsakomų prekių skaičių (laukelyje „Kiekis”). Prekę iš krepšelio galite pašalinti uždėdami varnelę prie prekės ir paspaudę mygtuką „Išvalyti laukus“.

2. Galite pasirinkti: pirkti be registracijos arba užsiregistruojant tapti nauju www.decorideas.lt vartotoju.

Registruoti vartotojai pirmeiji sužinos apie mūsų naujienas, specialias akcijas bei mūsų Blog’o idėjas. Sugrįžus į mūsų el.parduotuvę sekantį kartą, duomenų nebereikės pildyti naujai.

Privaloma užpildyti visus žvaigždutėmis pažymėtus laukus.

3. Informacija.

Čia Jums reikės įvesti pristatymo adresą ir kitu kontaktinius duomenis.

DĖMESIO! Privaloma užpildyti visus žvaigždutėmis pažymėtus laukus.

4. Apmokėjimas

Šioje skiltyje matysite visus savo užsakymo duomenis, kuriuos dar galėsite keisti pasirinkdami grįžti į atitinkamą pirkimo proceso etapą.

Čia reikės pasirinki Jums patogiausią atsiskaitymo už prekes būdą:

  – Grynais pinigais, atsiimant Vilniuje.

– Bankiniu pavedimu.

– Elektronine bankininkyste (PayPal).

5. Patvirtinimas

Jeigu informaciją užpildėte teisingai – Jūsų užsakymas bus sėkmingai patvirtintas. Nurodytu elektroniniu paštu gausite visą reikalingą informaciją apmokėjimui atlikti. Jeigu pasirinkote atsiskaitymą grynaisiais, atsiimant Vilniuje, elektroniniu paštu gausite visą reikalingą informaciją apie Jūsų užsakymo būseną.

Jei kyla klausimų, prašome skambinti: +370 673 84040

Svarbu: apmokėjimo skiltyje pažymėkite varnelę, kad esate susipažinę su apsipirkimo mūsų parduotuvėje taisyklėmis. Šios taisyklės yra pirkimo-pardavimo sutartis.

Jūsų užsakymas sėkmingai išsiųstas! Jo santrauką bei informaciją dėl apmokėjimo gausite registracijos metu nurodytu elektroninio pašto adresu.